Przydomowe place zabaw Wickey. Przygody księżniczek, piratów i rycerzy na własnym podwórku!

Coraz cieplejsze dni przed nami, słonko świeci coraz cieplej i wszystkie dzieci już nie mogą się doczekać długich godzin zabaw na świeżym powietrzu, a najlepiej przez cały dzień:)

Korzyści wynikające z zabaw na świeżym powietrzu

Dzieci uczą się i rozwijają fizycznie poprzez zabawę. Bawiąc się samodzielnie lub z innymi dziećmi zwiększają swoją wyobraźnię, inteligencję i umiejętności społeczne.

Dzieci uwielbiają dobrze spędzać czas, angażując się w zabawy ruchowe. Potrzebny jest tylko sprzęt, który zachęci ich do eksploracji, nauki i interakcji z innymi.

Plac zabaw drewniany niemieckiej firmy Wickey cechuje się tematyczną różnorodnością, dla dzieci z dużą wyobraźnią, które lubią poczuć się jak księżniczka w swoim bajkowym świecie, pirat na statku lub rycerz w pięknym pałacu.
Wysoko jakościowe place zabaw, domki, huśtawki oraz piaskownice z drewna jak i dodatkowe zabawne akcesoria, takie jak: teleskop dla prawdziwych piratów, kosze do koszykówki dla miłośników sportu lub tablica kredowa dla utalentowanych artystów – pozwalają stworzyć maluchom ich własny raj do zabawy. Akcesoria nie tylko super wyglądają, ale wymagają też kreatywności od dzieci i rozwijają wyobraźnię.

 

Nic dziwnego, że spędzanie czasu poza domem przynosi znaczne korzyści dzieciom. Badania pokazują, że zabawa na świeżym powietrzu minimalizuje poziom stresu, zmniejsza ryzyko otyłości w dzieciństwie, a nawet pomaga zwiększyć koncentrację uwagi.
Zaleca się, aby dzieci miały co najmniej godzinę lub więcej aktywności fizycznej każdego dnia. Zajęcia odpowiednie dla dzieci obejmują bieganie, skakanie i wspinanie. Wszystkie te ćwiczenia można osiągnąć, bawiąc się na placu zabaw we własnym ogródku.

Bezpieczeństwo placów zabaw, wysokiej jakości materiały i zaufanie

Naturalnie każdy rodzic chce aby dzieci przebywały w bezpiecznym i nadzorowanym miejscu zabaw. Zainstalowanie niezawodnego placu zabaw na podwórku jest łatwym sposobem na stworzenie przyjemnego środowiska na świeżym powietrzu, z którego może korzystać cała rodzina.

Warto mieć pewność, że wybrane produkty, zostały rygorystycznie przetestowane i wykonane z materiałów wysokiej jakości, które pozwolą na długie lata bezpiecznej zabawy i zminimalizują ryzyko kontuzji.

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu w decyzjach rodziców dotyczących ich dzieci, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór placu zabaw. Podczas gdy niektóre zestawy placów zabaw na podwórku mogą być tańsze, warto zapłacić nieco więcej za funkcje bezpieczeństwa, które zapewnią stabilność placu zabaw i bezpieczeństwo dzieci.
Drewno użyte do placów zabaw Wickey pochodzi z europejskiej sosny i świerku najlepszej jakości, przechodzi zawsze proces impregnacji i dlatego odporne jest na zmienne warunki pogodowe.
Wszystkie place zabaw są wyprodukowane w Niemczech, a gwarancja produktów wynosi aż 10 lat, w końcu ma być to inwestycja na wiele lat dobrej zabawy!

Marki Wickey Smart, Wickey Prime przeznaczone są do prywatnego użytku w ogrodzie. Place zabaw Wickey GIANT przeznaczone są do zastosowania na publicznych placach zabaw, ponieważ zgodnie z normą DIN posiadają certyfikat EN 1176.
Place zabaw podzielone są na 2 kategorie według wysokości podestów: od 90 do 120 i od 150 do 210 cm.
Wszystkie wieże wspinaczkowe z oferty firmy są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Historia firmy Wickey

Na początku lat 90 szef firmy Guido Goyen zaprojektował i sprzedał pierwszy plac zabaw. Najpierw place zabaw były sprzedawane za pośrednictwem tradycyjnej sieci sprzedaży. Gdy końcem lat 90 rozpowszechnił się internet, Guido zaczął sprzedawać swoje produkty na własną rękę w sieci. Sprzedaż w internecie okazała się sukcesem. W 2009 roku narodziła się firma Wickey, w której pod tą nazwą zaczęły być sprzedawane place zabaw dla dzieci. Od tej pory firma ciągle rośnie i sprzedaje swoje place zabaw na całą Europę. Dodatkowo firma rozszerzyła swój asortyment o łóżeczka dla dzieci. 
Obecnie firma zatrudnia 120 pracowników, a place zabaw Wickey cieszą dzieci już w ponad 500 000 ogródkach w Europie!

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam